Upozorňujeme, že níže uvedené informace týkající se rostlin konopí jsou převzaté od dodavatele semínek. Pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3 %) je v České republice nelegální. Semínka jsou prodávána pouze ke sběratelským účelům.
Sour Dosidos Feminizovaná je nový feminizovaný kmen od Dank Genetics. Tento kmen byl vyvinut křížením NorCal řezu Dosidos s kmenem zvaným Sour Dubble.
Sour Dosidos lze úspěšně pěstovat uvnitř i venku. Jeho doba květu 65 – 70 dní znamená, že je pravděpodobně nevhodná pro kultivaci venku ve vyšších zeměpisných šířkách, protože je nepravděpodobné, že by počasí v posledních několika týdnech kvetení zůstalo dobré.
Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.