Delicious

Bay Burger Early Version Feminizovaná

  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Bay Burger Early Version Feminizovaná je nová velmi rychle kvetoucí odrůda od Delicious Seeds. Převážně Indica, s vysokým procentem THC.

Výsledek křížení této mýtické rostliny s Indica odrůdou Donny Burger, ke které jsme nyní přidali i gen z naší nejprodávanější Eleven Roses Auto. Stejně exotická jako ona a se zvláštnostmi, které připomínají nejlegendárnější odrůdy Delicious Seeds, nyní však v ultrarychlé verzi.

Bay burger Early Version Feminizovaná má příchuť, která mísí příchuť kmene Pine – Lemon a Kush, která se zdá být šitá na míru počáteční zemité chuti s lesními nuancemi.

Koruna této rostliny vám bude připomínat klasické afghánské odrůdy s vegetativním růstem, který není rychlý. Táhne se v posledních týdnech vegetace. Kvete 45 dní. Lze pěstovat uvnitř i venku.

Husté květní úbory pokryté nesmírným množstvím pryskyřičných žláz, které jsme viděli kolem všech pupenů, na nás udělaly dojem. Zvláště když jsme si ověřili, že i v posledních týdnech nadále pokrývaly všechny listy.

Působivá svým vzhledem a snadností pěstování. Kromě toho, že nebudete potřebovat velké množství živin, je mimořádně odolná vůči škůdcům i plísním. I když nejste odborníci, nebojte se, tuto rostlinu zvládne i nezkušený pěstitel. Nemusíte šetřit na světle. Pokud chcete využít její maximální potenciál, potřebuje tato odrůda plné sluneční světlo.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
6-7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký