• Descojack Feminizovaná

Delicious

Descojack Feminizovaná

857 2 209  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Descojack Feminizovaná je nejnovější odrůda společnosti Delicious. Tento kmen je výsledkem křížení našeho Unknown Kush s Jack Herer. Je to jedna z nejpěstovanějších a nejžádanějších odrůd všech pěstitelů rekurzivně v celé historii konopné scény 90. let. Náš tým vývojářů se před několika lety pustil do práce, aby Vám přinesl vylepšenou a aktualizovanou verzi. V té době bylo naším záměrem vyvinout rostlinu, která si udrží charakteristickou chuť Jack Herer přidáním jemných tónů citronového metalického Kush. Také jsme se snažili, aby byla stabilnější a produktivnější.

Náš Unknown Kush je vítěz 21 mezinárodních ocenění. Ve své linii má jednu z nejuznávanějších Sativ v Kalifornii, Bay11. Vítěz 2011 High Times Cannabis Cup Awards! Spolu s tím je náš Unknown Kush přísně tajnou odrůdou.

Descojack Feminizovaná je z větší části Sativa kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. V interiéru mohou rostliny dosáhnout výšky 100 cm, zatímco venku se jejich výška pohybuje okolo 350 cm. Vnitřní doba květu je 60 – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října. Descojack produkuje velké množství pryskyřičných žláz s hojnou produkcí metabolitů. Během cyklu rostlina vydává aroma Herer a Kush současně, které se později stávají komplexní, hustou a velmi příjemnou směsí chutí. Tyto příchutě přicházejí s nuancemi napuštěnými exotickými dřevinami a mírnými kyselými stopami kovové citrónové příchuti.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.