• Unknown Kush Early Version Feminizovaná

Delicious

Unknown Kush Early Version Feminizovaná

758 2 138  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Unknown Kush Early Version Feminizovaná si zachovává vlastnosti  feminizované verze, ale s kratší dobou květu. Jedná se o vítěze více než 20 ocenění po celém světě. Což je způsobeno jeho zvláštní a nezaměnitelnou chutí!

Unknown Kush Early Version Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, který může být pěstován uvnitř i venku. Rostliny se velmi snadno pěstují a jsou vcelku odolné vůči škůdcům a houbám. Díky tomu je tato odrůda velmi dobrou volbou bez ohledu na to, kde se pěstuje. Vnitřní doba květu je neuvěřitelných 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Bohatá produkce trichomů zaplavuje rostlinu. Tyto trichomy poskytují velmi jedinečnou vůni, kterou je známý Unknown Kush. Chuť je komplexní s převahou Kush. Z květů vyzařují vůně Haze a Kush, ale zároveň se v ústech stávají velmi jemnými nuancemi, se sladkým kovovým kadidlem a zakončenou citrusovými příchutěmi. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Vítěz více než 20 ocenění po celém světě. Což je způsobeno jeho zvláštní a nezaměnitelnou chutí!

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.