Delta 9 Labs

Brainstorm Haze Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Brainstorm Haze Regulérní byl vyvinut po 8 letech cestování po Thajsku při sběru semen ze všech možných zdrojů. Fenotyp, který byl nakonec vybrán, byl robustní a mnohonásobně rozvětvený vzorek, který měl old school vůni santalového dřeva, kterou by člověk očekával od čistých kmenů z Thajska. Kvůli vysokým charakteristikám a dlouhé době květu kmenů SE Asian Sativa se Delta 9 Labs rozhodla křížit samici se svým stabilizovaným Stargazerem, který je rychlým finišerem a poměrně krátkého vzrůstu s těsnou strukturou pupenů. Výsledky křížení přinesly energický hybrid s ohromnými pupeny a výnosy. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

I když doba květu může vyžadovat trochu zvláštní trpělivosti, čekání bude dobře odměněno! Kmen Brainstorm Haze upřednostňuje řádné dodávání živin po dobu prvních 6 týdnů kvetení a potom se o sebe postará. Nechte pupeny na konci sklizně bobtnat, aby se dosáhlo optimální produkce trichomu. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 70 – 80 dní. Pokud jste připraveni sklízet Brainstorm Haze Regulérní, doporučujeme vám čekat ještě jeden týden na dokonalou zralost.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Land Race Thai (mother)) x (father Stargazer (Sensi Star x Warlock x AK-47))
Výnos
Vysoký