• F.O.G. (Fruit of the Gods) Regulérní

Delta 9 Labs

CannaSutra Regulérní

850  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Reclining Buddha (mother) x Sensi Star (father)
Výnos
Střední

CannaSutra Regulérní je vlajkovou lodí kmenů Delta 9 Labs. Tento hybrid F1 má dobrý výtěžek a sladkou vůni. Jedná se o z větší části Indica kmen, který byl vyvinut křížením Reclining Buddha a Sensi Star.

Tento kmen může být pěstován uvnitř i venku, i když má radši teplejší podnebí. CannaSutra Regulérní má rád hodně živin, ale je citlivý na přetížení. CannaSutra může být snadno sklizena s lehkostí během necelých 10 týdnů. V posledních dvou týdnech tento kmen mohutní. Jeho limetkově zelené pupeny jsou volné a vzdušné až do posledního týdne, kdy ztvrdnou a kalichy bobtnají pryskyřicí. Výnos je relativně vysoký, což můžete zvýšit, pokud má rostlina dostatek kořenového prostoru a prostor pro vývoj několika větví.

Jméno kmene pochází ze sanskrtské milostné příručky Kama Sutra – také naznačuje hluboké průzkumy mezi milenci. Vůně připomíná kadidlo – sladká, aromatická a jemná.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.