Delta 9 Labs

Merkabah Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Merkabah Regulérní je jedním ze dvou nejnovějších kmenů z Delta 9 Labs, které byly vyvíjeny za poslední 2 roky a zaslouží si jeho jméno kvůli obrovským rizikům, kterým kmen prošel během křížení. Je odvozen od originálního „nejlepšího z nejlepších“ San Fernando Valley (SFV) OG Kush zkříženého s Afghani Kandahar Landrace. Je docela stabilní, takže fenotypy budou hodně uniformované.

Díky čistému Afghani je vzhled velmi působivý oproti typickému OG. Merkabah Regulérní zůstává krátký až průměrný na výšku, vytváří několik vedlejších větví od základny hlavního stonku poměrně brzy ve vegetačním stádiu, a proto vytvoří více míst pro větve a pupeny potřebné pro vyšší výnosy. Tento Sativa dominantní kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 63 dní.

Chuť se dá docela těžko popsat, protože se také zdá být křížem sama o sobě! Trochu jako kyselá chuť míchaného ovoce a bylin. Vůně je kombinace santalového dřeva ze SE asijských kmenů spolu s olejovitými  vůněmi původního OG Kush. Struktura pupenů má tendenci se posouvat směrem k světlejší zelené straně barevného spektra, zatímco má texturu, která je sametově hebká.

Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
SFV-OG Kush x Afghani Kandahar Landrace
Výnos
Střední