• Star Gazer Regulérní

Delta 9 Labs

Star Gazer Regulérní

850  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Warlock (female) (40%) x AK-47 (female) (20%) x Sensi Star (male)(40%)
Výnos
Střední

Star Gazer Regulérní je trojcestný z větší části Indica kmen, který byl vyvinut křížením Warlock, AK-47 a Sensi Star. Kříž začal masivním samcem AK-47, který byl zkřížen s fantastickou samicí Warlock. Delta 9 Labs měli štěstí, protože Warlock i AK přišli ze skladu, který byl k dispozici asi před deseti lety. Jsou tudíž originály. Jakmile našli správný fenotyp, zkřížili jej se svým samcem Super Star, což opravdu přidalo docela úder.

Star Gazer Regulérní je nejkratší a nejvíce huňatý ze všech kmenů Delta 9 Labs. Když je plně v květu, může dosáhnout asi 1 metru. Závisí to opět na velikosti pěstící nádoby a proudění vzduchu v místnosti. Krátké husté listy jsou skvrnité s  růžovými chlupy rodičů AK a Warlock. Kmen je určen převážně pro vnitřní prostřední. Doba květu je 60 – 70 dní.

Chuť tohoto kmene je bohatá a hluboká. Jeho první chuť je dřevitá a přírodní, téměř s chutí vinic. Poté se posouvá na borovicové schéma a končí příjemnou mátovou dochutí. Celkově vzato má tento kmen skvělou chuť a skvělou vůni.