Dinafem Seeds

Cheese Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Cheese x Critical + Autoflowering
Výnos
Nízký, Střední

Cheese Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který byl vyvinut oplodněním mateřské rostliny Cheese pylem z Critical + Auto. Jedná se o 60% Indica a 40% Sativa

Cheese Auto Feminizovaná je malá až středně velká rostlina, která dorůstá výšky 60 – 135 cm. Přesná velikost na podmínkách pěstování a velikosti pěstící nádoby. Pro produkci hustých pupenů, které jsou pokryty pryskyřicí, nepotřebujete žádné speciální pěstitelské dovednosti ani předchozí zkušenosti. Stejně jako u všech samonakvétacích kmenů Dinafem doporučuje nahradit třetinu půdy kokosovým vláknem a často, ale mírně zalévat. Tímto způsobem kořeny získávají více kyslíku a živin, a tak se metabolismus rostliny zvyšuje pro rychlejší růst.

Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 70 dní od klíčení. Venku bude sklizeň možná v období od dubna do října. Jak by se dalo očekávat, nejvýraznější chutí a vůní tohoto kmene je zralý sýr, ale jeho profil má také květinový aspekt.  Výnosy jsou střední.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.