Royal Queen Seeds

Royal Gorilla Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Střední výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Royal Gorilla Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Royal Gorilla s Royal Cookies a Ruderalis. Tato kombinace představuje další kvantový skok ve vývoji samonakvétacích kmenů konopí.

Royal Gorilla Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Díky silné centrální hlavě je tato rostlina ideální pro použití v SoG, kde doroste do výšky 60 – 120 cm a díky nízkoúdržbovému růstu odmění i ty nejnáročnější pěstitele. Venku dorůstají rostliny výšky 140 cm. Doba květu trvá 8 – 10 týdnů. Tento kmen bude vzkvétat jak ve větších nádobách, tak i přímo v zemi. Vyžaduje dobré odvodnění a dostatek slunečního světla, ale není nijak zvlášť hladový, pokud jde o požadavky na živiny. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Sušené, lepkavé pupeny pokryté pryskyřicí mají velmi vůni Diesel / Kush s příchutí borovice, ovoce a citrusů.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Royal Gorilla x Royal Cookies x Ruderalis
Výnos
Střední