• Eleven Roses Early Version Feminizovaná

Delicious

Eleven Roses Early Version Feminizovaná

758 2 138  vč. DPH

33551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Eleven Roses Early Version Feminizovaná si zachovává vlastnosti své feminizované verze. Má však mnohem kratší období květu. O tomto kmenu si v Delicious Seeds myslíme, že je jedním z našich doposud nejlepších, a myslíme si, že úplně změní scénu konopí.

Začali jsme ho vyvíjet před více než třemi lety a zapojili jsme do toho celý tým vývojářů, co bychom rádi nazvali Project-11. Vše bylo s cílem, který se zdál téměř nemožný; vylepšit naši vynikající Sugar Black Rose, která vyhrála více než 30 pohárů, a posunout ji na vyšší úroveň směrem ke konopné dokonalosti. Nakonec jsme vybrali působivého samce Appalachian Kush. Byla to výjimečná volba, která dala našemu Sugar Black Rose novou paletu barev, chutí a vůní. První ochutnávka dosáhla vzácné jednomyslnosti celého týmu Delicious. Jednalo se o úspěch, který nám jasně ukázal, že jsme našli našeho nového super šampiona a že jsme našli klíč ke zlepšení  „bezkonkurenčních“.

Eleven Roses Feminizovaná je 100% Indica kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Rostliny jsou nenáročné k růstu a velmi vstřícné. Jedná se o poměrně krátkou rostlinu, která v interiéru nevyvíjí mnoho větví a končí v hustém jednotném pupenu. Venku s vyvíjí energicky s velkým množstvím postranních větví, což zajišťuje více než vynikající výnos. Tento kmen je také velmi odolný proti plísním a škůdcům. Chuť je typicky kovová Kush, která po několika sekundách ustoupí jemnému sladkému ovoci a vlhkým zemitým tónům, což vás jistě příjemně překvapí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.