Royal Queen Seeds

Royal Gorilla Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Royal Gorilla Feminizovaná je šíleně silný hybridní konopný kmen 50/50 Indica / Sativa, který pochází z USA. Tento kmen je výsledkem náhodného křížení Chem Sis se Sour Dubbem, s pozdějším přidáním Chocolate Diesel. V USA dostal název Gorilla Glue podle silného lepidla, které odráží lepivost absurdního množství pryskyřice, které je tato rostlina schopna vyprodukovat.

Royal Gorilla Feminizovaná je nejenom velmi silný kmen, ale také produkuje velkolepé výnosy Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. V interiéru dorůstají rostliny výšky 90 – 160 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 130 – 170cm. Vnitřní doba květu trvá 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října. Listy tohoto konopného kmene jsou limetkově zelené a pupeny husté a velké. Produkce pryskyřice je taková, že s ní jiskří i větší listy. Chuť má základ sladké zemitosti, kterou oživují tóny borovice a citronu z terpenů pinen a limonen.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Výnos
Střední, Vysoký