Barney's Farm

Glookies Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Glookies Feminizovaná je kříženec Gorilla Glue a Thin Mint pheno-typu Girl Scout Cookies (GSC) a jedná se o 70% Indica kmen. Charakteristickými znaky této rostliny jsou enormní výnosy velkých pupenů.

Tato rostlina, založená na US Genetice, se rozrůstá do středně velké, velmi rozvětvené krásy, která pěstitele omráčí svými odměnami. V interiéru dorůstá výšky asi 100 cm, rostliny venku mohou dorůst až 180 cm. Tento kmen bude prosperovat v celé řadě klimatických podmínek, má vynikající odolnost vůči chladnému počasí, stejně jako proti všem druhům plísní a dokonce i roztočů.

Pupeny jsou obrovské s velkou produkcí pryskyřice. Vůně je trochu ořechová s exotickým ovocem, jako je Key Lime. Chuť je sladká a obsahuje tóny nafty, citrusů a ořechů.

Glookies Feminizovaná je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 60 – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině října.

Více informací o této uznávané holandské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Gorilla Glue x GSC Thin Mint
Výnos
Vysoký