Royal Queen Seeds

Special Queen #1 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Special Queen #1 Feminizovaná je snadno rostoucí a vysoce výnosný kmen Skunk dostupný za nízkou cenu. Je skvělou volbou pro začínajícího pěstitele nebo pro někoho, kdo není zaplaven penězi. Přesto je to dobrý, solidní kmen s klasickým Skunk high. Jedná se o hybridní kmen konopí 50/50 Indica / Sativa.

Special Queen #1 Feminizovaná, kříženec mezi Power Bud a Skunk, roste dobře téměř ve všech prostředích. Uvnitř dorůstá maximálně 140 cm, zatímco venku se jeho velikost pohybuje okolo 300 cm. Vnitřní doba květu trvá pouhých 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Výnosy jsou velkorysé. Tento všestranný kmen lze pěstovat v půdě i ve vodních systémech a je velmi přímočarou rostlinou k pěstování. Použití techniky Sea of ​​Green nebo Screen of Green přinese nejlepší výnosy z hlediska výnosu. Svého vrcholu dosáhne po 8 týdnech, i když někteří pěstitelé sklízejí v 7 týdnech.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Sativa / Indica
Výnos
Střední, Vysoký