Dready Seeds

Blue Bubbleberry Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Blue Bubbleberry Feminizovaná je hybridní konopný kmen 50/50 Indica / Sativa, který byl vyvinut křížením Silver Bubble z DNA Genetics s jejich vlastním Dready Berry. Přes svou genetickou rovnováhu Indica a Sativa se struktura více podobá kmenu Sativy. Tento kmen roste poměrně vysoko, zejména při pěstování venku.

Blue Bubbleberry Feminizovaná poroste dobře ve všech růstových médiích v téměř jakémkoli prostředí. I když nejlépe se mu bude dařit uvnitř či ve skleníku, pokud nežijete v oblasti s teplým podnebím, kde bude dobré počasí až do poloviny podzimní sezóny. Jeho tendence se trochu natahovat znamená, že se doporučuje kratší období vegetativního růstu. Tento kmen je také vhodný k metodě Cropping. Kmen produkuje velké množství špičkových pupenů, hustých a krystalických, což vede k dobrým až vysokým výtěžkům.

Doba květu je 10 týdnů. Venku, kde rostliny mohou dorůst výšky až 300 cm se sklizeň předpokládá v polovině října. Odolnost proti plísním je poměrně dobrá. Velikost a hustota pupenů je taková, že v posledních několika týdnech kvetení je nutná dobrá výměna vzduchu, zejména uvnitř, když je vlhkost vyšší. Má velmi silnou a sladkou vůni s úžasně jedinečnou kyselou citronovou borůvkovou chutí. Jeho vysoká schopnost produkce pryskyřice znamená, že tento kmen je skvělý pro výrobu extraktů a koncentrátů.

Více informací o této skvělé španělské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Silver Bubble x Dready Berry
Výnos
Vysoký