• Dready Berry Feminizovaná

Dready Seeds

Mango Jack Feminizovaná

1 130 2 070  vč. DPH

5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Mango Kush x White Jack
Výnos
Střední, Vysoký

Mango Jack Feminizovaná je kříženec jednoho ze starých kmenů Dready Seeds, White Jack, společně s Mango Kush. Je to z větší části Sativa konopný kmen. Tento kmen dorůstá vysoko a produkuje pupeny dobré velikosti.

Mango Jack Feminizovaná úspěšně roste ve všech růstových médiích, ale nejlépe se mu daří v kokosových vláknech nebo organických půdních směsích. Navzdory své dominanci Sativa vypadají jeho listy spíše jako Indica listy, což je vlastnost zděděná od rodiče Mango Kush. Lze pěstovat uvnitř i venku. S ohledem na jeho výšku se pěstitelům indoor doporučuje omezit vegetativní období a také použít nějakou formu pěstící metody k ovládání výšky. V tomto prostředí budou rostliny připraveny ke sklizni přibližně po 10 – 11 týdnech květu a výnosy mohou být vysoké, pokud jsou rostliny dobře ošetřovány a dostávají dostatečné světlo, což je něco, po čem je tento kmen hladový.

Venku má Mango Jack potenciál růst až na 350 cm. Pokud má dosáhnout svého nepochybného potenciálu, bude potřebovat hodně slunce a dobrý mix půdy a zalévání. Vůně je velmi podobná pepři a citrusům a tyto vlastnosti se přenášejí do chuti.

Více informací o této skvělé španělské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.