• Northern Cheese Feminizovaná
  • northern-cheese
  • Northern Cheese Feminised Seeds

Dready Seeds

Northern Cheese Feminizovaná

2 070  vč. DPH

5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Dready Cheese x (NL5 x Haze)
Výnos
Vysoký

Northern Cheese Feminizovaná je nejnovější sýrový hybridní kmen od společnosti Dready Seeds. Je to kříženec jejich starých kmenů Dready Cheese se slavnými a vysoce uznávaným kmenem NL5 x Haze od Sensi Seeds . Tyto dva působivé kmeny se synergizují a vytvářejí opravdový pocit chuti.

Northern Cheese Feminizovaná je z větší části Sativa, ale zachovává si typickou indikační charakteristiku omezené výšky. Je to všestranný kmen, který bude dobře reagovat ve všech růstových médiích, ale v hydroponických systémech, zejména metodách Deep Water Culture, absolutně prospívá. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní pěstitelé budou moci sklízet své plodiny po období květu mezi 60 – 70 dny. Venku se sklizeň předpokládá během října. Tyto rostliny mohou venku dorůst výšky až 200 cm. Vnitřní výška je výrazně menší. V obou prostředích jsou výnosy vysoké. Určitě doporučujeme podporu větví, protože její větve jsou poměrně tenké a pupeny mohou být husté. Dready Seeds doporučuje použití síťování pro zvýšení výnosu.

Do 2 týdnů od začátku fáze květu by pěstitelé měli mít připravené uhlíkové vzduchové filtry, protože se jedná o zapáchající rostlinu. To neznamená, že vůně je nepříjemná, je prostě mocná. Vůně a chuť kombinují sýrový charakter UK Cheese se zvláštní kvalitou Haze.

Více informací o této skvělé španělské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.