• Blackberry Kush Auto Feminizovaná
  • Blackberry Kush Auto Feminised Seeds
  • Blackberry Kush Auto Feminised Seeds
  • Blackberry Kush Auto Feminised Seeds
  • Blackberry Kush Auto Feminised Seeds

Dutch Passion

Blackberry Kush Auto Feminizovaná

440 12 925  vč. DPH

1
3
7
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Blueberry x Kush plant
Výnos
Vysoký

Blackberry Kush Auto Feminizovaná je samonakvétacím křížencem původní odrůdy Blueberry od Dutch Passion a tmavě zbarvené rostliny Kush, bohaté na pryskyřici a využívané k získávání hašiše, kterou jsme vybrali z naší genové banky. Auto BlackberryKush byla vyšlechtěna s cílem nabídnout konopí Indica špičkové kvality se svěží ovocnou příchutí Kush.

Blackberry Kush Auto Feminizovaná vykazuje silný růst, vytváří robustní hlavní květ a řadu postranních větví. U většiny rostlin dochází v období sklizně ke zbarvení listů. Tvrdé a hutné palice bývají občas obzvláště tmavé. Tento kmen lze úspěšně pěstovat, uvnitř, venku i ve skleníku. Dorůstá do výšky zhruba 75 – 100 cm a lze ji sklízet zhruba po 10 týdnech od vyklíčení, při pěstování s využitím cyklu světla 20/4. Tato odrůda osloví pěstitele, kteří chtějí získat genetiku špičkové kvality, jež jim zajistí mimořádně bohatou sklizeň konopí bohatého na pryskyřici.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.