• White Widow Auto Feminizovaná

Dutch Passion

Mokum’s Tulip Feminizovaná

740 18 780  vč. DPH

1133551010100100
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Gelato elite clone x Sherbet elite clone
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Mokum’s Tulip Feminizovaná je nový kmen, který je pojmenován podle vůně připomínající sladký červený tulipán. Mokum znamená staré hebrejské / jidišské slovo pro Amsterdam. Jedná se o hybrid hybridů Indica / Sativa, který je schopen poskytovat obrovské výnosy.

Amsterdam se stal slavným díky tulipánům a vůně této nové odrůdy nám připomínala aroma velmi sladce vonícího červeného tulipánu. A díky tomu vznikl název této odrůdy Mukum’s Tulip, které se velmi rychle uchytilo. Tuto odrůda s XL výtěžky musíte vyzkoušet.

Tento vynikající nový kmen je výsledkem křížení mezi fenotypem Gelato, který objevil hlavní genetik rostlin Dutch Passion, a speciální rostlinou Sherbet. Oba produkují sladce vonící a chutnající pupeny se spoustou pryskyřice samy o sobě, přičemž Gelato má na svých menších listech nádech modře. Společně jejich vlastnosti synergizují produkci hustých pupenů pokrytých pryskyřicí s velkou účinností a nadměrnou velikostí výnosu. Mokum’s Tulip Feminizovaná lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 týdnů.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.