Dutch Passion

Mokum’s Tulip Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Mokum’s Tulip Feminizovaná je nový kmen, který je pojmenován podle vůně připomínající sladký červený tulipán. Mokum znamená staré hebrejské / jidišské slovo pro Amsterdam. Jedná se o hybrid hybridů Indica / Sativa, který je schopen poskytovat obrovské výnosy.

Amsterdam se stal slavným díky tulipánům a vůně této nové odrůdy nám připomínala aroma velmi sladce vonícího červeného tulipánu. A díky tomu vznikl název této odrůdy Mukum’s Tulip, které se velmi rychle uchytilo. Tuto odrůda s XL výtěžky musíte vyzkoušet.

Tento vynikající nový kmen je výsledkem křížení mezi fenotypem Gelato, který objevil hlavní genetik rostlin Dutch Passion, a speciální rostlinou Sherbet. Oba produkují sladce vonící a chutnající pupeny se spoustou pryskyřice samy o sobě, přičemž Gelato má na svých menších listech nádech modře. Společně jejich vlastnosti synergizují produkci hustých pupenů pokrytých pryskyřicí s velkou účinností a nadměrnou velikostí výnosu. Mokum’s Tulip Feminizovaná lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 týdnů.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

 

 

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Gelato elite clone x Sherbet elite clone
Výnos
Vysoký