Dutch Passion

Night Queen Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Vysoký obsah CBD
  • Pěstování skleník a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Po desetileté přestávce nyní Dutch Passion s potěšením představuje návrat Night Queen Feminizovaná. Tato odrůda je naší originální klasikou z 80. let, která existovala ještě předtím, než se Dutch Passion zaregistrovala jako společnost dodávající semena. V našem katalogu z roku 1987 je Night Queen popsána jako odrůda afghánské Indica se širokými listy, která byla populární u „hardcore“ vyznavačů. Tuto odrůdu jsme vylepšili v roce 1997. Její odbyt ale poklesl, protože pěstitelé volili novější kmeny a hybridy, které se v dané době zaváděly. Nakonec jsme Night Queen z naší sbírky poněkud neochotně stáhli.

Protože jsme obdrželi hodně žádostí, abychom Night Queen zase zavedli, činíme tak. Naším cílem bylo přetvořit kmen Indica, který by splňoval standardy světové třídy. Těchto standardů dosáhl náš několikrát oceněný kmen Mazar. Výstupem je krystalická, rychle a brzo kvetoucí a typická Indica, která se snadno pěstuje a je odolná vůči škůdcům a plísním. Nová Night Queen Feminizovaná je tolerantní a velmi snadno se z ní odebírají řízky. Je tedy dokonalou mateční rostlinou. Je nízká a vhodná pro indoor pěstitele, kteří používají techniky SOG/SCROG. Název je výstižný, neboť většina rostlin má velmi tmavě zelenou barvu, téměř černou. Samičí rostliny mají zvláštní charakter, jsou tmavé, krásné a dávají bohatou sklizeň jakoby jinovatkou pokrytých, tvrdých a hustě rostoucích pupenů.

Night Queen dává vysoký výnos a hýří nejrůznějšími druhy zemitých aroma, jaká by si člověk jen dokázal představit u tak špičkové kvality, s přídavkem určitých kořeněných příchutí, které ocení pamětníci a znalci. Nyní je zde druhá šance k získání té nejlepší verze klasiky z 80. let, která vykazuje stejně vysokou kvalitu jako Mazar.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 5, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Vysoký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký