Dutch Passion

Passion #1 Feminizovaná

270 10 700  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
6 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Passion #1 Feminizovaná je venkovní kmen, který byl původně vyvinut v Kalifornii v 70. letech 20. století a který během 80. let našel cestu do Holandska. Je to z větší části Indica konopný kmen, který je nejen stabilní, ale také velmi snadno kultivovatelný i pro první pěstitele.

Passion #1 Feminizovaná může být pěstována velmi úspěšně venku a ve sklenících. Rovněž se tomuto kmenu daří dobře uvnitř. Pěstitelé budou potřebovat hodně prostoru pro úspěšný růst. Pokud je vysazen na začátku sezóny, může dosáhnout výšky až 3,5 metrů. Pokud bude vysazen později v sezóně, je pro tento kmen dobrá průměrná výška 2 metry.

Jedná se o kmen s dobrými až velmi dobrými výnosy. Kvůli jeho rychlému kvetení by rostliny měly být plně zralé během září. Při pěstování v interiéru je doba květu bleskově rychlá 6 týdnů! Pupeny jsou dlouhé a kompaktní a kapají pryskyřicí. Množství pryskyřice je natolik velké, že společnost Dutch Passion doporučuje oříznout pouze listy větších odstínů, protože ty menší jsou pokryty krystaly, které jsou dobré pro přípravu extraktů.

Chuť má velmi jemnou kvalitu s čerstvou citrusovou tóny.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.