• Passion #1 Regulérní

Dutch Passion

Passion #1 Regulérní

1 025  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
6 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Passion #1 Regulérní je venkovní kmen, který byl původně vyvinut v Kalifornii v 70. letech 20. století a který během 80. let našel cestu do Holandska. Je to z větší části Indica konopný kmen, který je nejen stabilní, ale také velmi snadno kultivovatelný i pro první pěstitele.

Passion #1 Regulérní může být pěstována velmi úspěšně venku a ve sklenících. Rovněž se tomuto kmenu daří dobře uvnitř. Pěstitelé budou potřebovat hodně prostoru pro úspěšný růst. Pokud je vysazen na začátku sezóny, může dosáhnout výšky až 3,5 metrů. Pokud bude vysazen později v sezóně, je pro tento kmen dobrá průměrná výška 2 metry. 

Jedná se o kmen s dobrými až velmi dobrými výnosy. Kvůli jeho rychlému kvetení by rostliny měly být plně zralé během září. Při pěstování v interiéru je doba květu bleskově rychlá 6 týdnů! Pupeny jsou dlouhé a kompaktní a kapají pryskyřicí. Množství pryskyřice je natolik velké, že společnost Dutch Passion doporučuje oříznout pouze listy větších odstínů, protože ty menší jsou pokryty krystaly, které jsou dobré pro přípravu extraktů.

Chuť má velmi jemnou kvalitu s čerstvou citrusovou tóny.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.