Dutch Passion

Purple #1 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Purple #1 Feminizovaná je celosvětově známý, klasický a původní kmen Purple, která se objevila začátkem 80. let. Od té doby bývá oceňována díky svému nachovému zbarvení jedinečné krásy. Naše původní rostlina Purple #1, s níž se lze často setkat i v jiných bankách semen, je směsí 50/50 Sativa / Indica. Zastoupení Indica je odvozeno od velmi speciální, nachové afghánské odrůdy. Tato odrůda byla v Holandsku velmi opatrně zkřížena s některými vynikajícími kmeny Indica a Sativa, čímž vznikla silná outdoor rostlina.

Jakmile začne Purple #1 Feminizovaná kvést, zbarví se kalich nachově a objevují se malé, sladké a lepkavé lístky nachové barvy, které rostou uprostřed pryskyřicí prosáklých, rovněž nachových palic. Purple #1 typicky dorůstá výšky 1,5 – 2,5 m. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 56 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Vějířovité listy se vzhledově často podobají odrůdám Sativa a mívají nádhernou barvu nachových odstínů. Tento kmen má již několik desetiletí své skalní fanoušky a již zhruba 30 let od doby, kdy se objevila poprvé, zůstává oblíbeným a velmi jedinečným kmenem.

Z tohoto kmene se získávají lepkavé, ovocné palice s nachově zbarvenými proužky. Výborná volba pro ty, kdo hledají rychle dozrávající, odolný outdoor kmen.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neznámý
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Purple Afghan
Výnos
Střední