Elite Seeds

Sologerol CBG Auto Feminizovaná

1 340 14 075  vč. DPH

33775050
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 7, 50
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Od semínka 9 týdnů
Obsah THC
Velmi nízký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Unknown
Výnos
Střední

Sologerol CBG Auto Feminizovaná je nejnovější, na CBG bohatá, samonakvétací odrůda od společnosti Elite Seeds. Tento kmen má vysoký obsah kanabigerolu a zároveň neprodukuje prakticky žádné THC, poměr CBG : THC je přibližně 200 : 1.

Kanabigerol (jako CBGA, jeho kyselá forma) je prekurzorem, z něhož se odvozují všechny ostatní kanabinoidy. Většina vzrostlých rostlin konopí obvykle obsahuje méně než 1 % CBG ve srovnání s mnohem vyšším obsahem THC a/nebo CBD.

CBG vyvolává v poslední době velký zájem, zejména mezi lidmi se zájmem o léčebné konopí. Ukazuje se jako slibný prostředek pro léčbu řady onemocnění, ale je třeba provést ještě mnoho výzkumů, než bude možné tvrdit, že je účinný.

Sologerol CBG Auto Feminizovaná je středně velká rostlina, která dobře roste v interiéru i exteriéru. Rostliny mají relativně krátký životní cyklus, od semínka do sklizně uběhne pouhých 9 týdnů. Květy jsou kompaktní a vyznačují se produkcí trichomů a jasným vzhledem. Výnosy jsou průměrné velikosti. Vůně i chuť Sologerol CBG Auto jsou lehké a květinové.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.