Emerald Triangle

Lost Coast OG Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Lost Coast OG Feminizovaná je příkladem kalifornského chovu konopí v celé jeho kráse. Zkřížili jsme dědičnou genetiku (Pakistani Kush a Lemon Thai) ze semen přivezených do Kalifornie před více než čtyřiceti lety s legendárním Chemdawg # 4, abychom zajistili výraznou chuť. Jedná se o z větší části Indica konopný kmen,

Lost Coast OG Feminizovaná vyvíjí velmi velké centrální hlavy a také hojnost menších, tvrdých skalních pupenů velikosti golfových míčků níže na větvích. Vegetativní růst je výbušný, a proto se důrazně doporučuje zahájit fázi kvetení poměrně brzy, pokud máte omezený prostor. Trellising, nebo nějaký jiný druh podpůrného uspořádání, je nezbytný pro těžké pupeny, aby se zabránilo odlomení větví. Preferovaný teplotní rozsah je 22 – 25 stupňů Celsia. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá asi 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá do konce září.

V chuti dominují citrusové a kyselé tóny, které jsou vyvážené legendární chutí Kush.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(Pakistani Kush x Lemon Thai) x Chemdawg #4
Výnos
Střední