• Blackberry OG Feminizovaná

Emerald Triangle

Super Sour OG Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(Blueberry x Sour x OG) x Lost Coast OG
Výnos
Střední, Vysoký

Super Sour OG Feminizovaná je 50/50 Indica / Sativa konopný kmen, který byl vyvinut křížením odrůd (Blueberry x Sour x OG) s Lost Coast OG.

Dobré rozestupy mezi listy a těsné vnitřní stohování umožňují vynikající průnik světla do vrchlíku, čímž se zvětšuje délka koncových pupenů a zvyšuje se celkový výnos. Tato vytrvalá rostlina miluje svazování, což může vést k četným, pozoruhodně jednotným hlavám s až 20 propojenými internodálními místy.

V interiéru se po přepnutí téměř zdvojnásobí, takže je vhodné přepnout poměrně brzy, pokud není dostatek volného prostoru. Super Sour OG Feminizovaná těží ze zdravé dávky dusíku během květu před závěrečným proplachováním. Lze pěstovat uvnitř i venku. V interiéru bude připraven po 8 až 9 týdnech. Venku se sklizeň předpokládá na začátku října. Chuť je nezaměnitelně kyselá s trochou borůvkové sladkosti v cíli. Výnosy jsou velmi vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.