Eva Seeds

Gipsy Haze Feminizovaná

635 1 670  vč. DPH

336699
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6, 9
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Jack Herer x Black Domina x Space Bomb
Výnos
Vysoký

Gipsy Haze Feminizovaná je trojcestná kombinace Jack Herer, Black Domina a Space Bomb. Jedná se o 80% Sativa kmen s vysokými výnosy

Strukturou tohoto kmene je velmi velká centrální hlava, která je obklopena mnoha silnými postranními větvemi, které také produkují pupeny dobré velikosti, které jsou plné pryskyřice. Gipsy Haze Feminizovaná je silná rostlina, která má velkou hybridní sílu. Tento kmen má velmi intenzivní aroma, které obsahuje tóny citronu, manga a kadidla. To se odráží také v chuti tohoto kmene, která zdůrazňují sladké limetkové tóny. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Eva Seeds doporučuje pěstovat 9 rostlin na m 2. Rostliny by měly být přepnuty do květu ve výšce 35 – 45 cm, což povede ke zrání rostlin, které dosáhnou výšky 75 – 110 cm.

Venku rostliny dosáhnou výšky nejméně 180 cm a někdy až 300 cm. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině října. Výnosy tohoto kmene jsem velmi vysoké, což potěší nejednoho pěstitele. Je to vynikající volba pro ty, kteří dávají přednost konopným kmenům typu Haze, ale potřebují něco rychlejšího než čisté Haze.

Více informací o této progresivní španělské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.