FastBuds

Zkittlez Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Zkittlez Auto Feminizovaná je nejsladší samonakvétací konopný kmen, který je v současné době k dispozici. Byl vyvinut z ultra stabilního zpětného kříže Zkittlez Z3 a vlastní samonakvétací genetiky z FastBuds Seeds. Je to Indica dominantní rostlina s velkými výnosy a obřími pupeny.

Pro vnitřní i venkovní  kultivaci bude Zkittlez Auto Feminizovaná připravena ke sklizni přibližně po 9 týdnech. Rostliny dorůstají výšky asi 70 – 100 cm. Vnitřní vzdálenost je překvapivě velká, ale ve skutečnosti je to výhoda, protože každému pupenu umožňuje dostatek prostoru, aby se opravdu vyplnil – některé mohou být stejně velké jako míč na ragby! Pozoruhodným rysem tohoto kmene je pyramidovitý horní pupen, který sedí jako koruna. Je to velmi energická rostlina a bude mít prospěch ze spousty živin a vody, protože je to žíznivá rostlina. Výnosy mohou být velmi dobré. Použití uhlíkových filtrů je nutností, protože zápach během růstu je velmi silný. Vůně během růstu má silnou podobnost s čokoládou. Po usušení je drtivá vůně sladká a bobulovitá s velmi sladkou chutí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Zkittlez Z3 (Back Cross) x Ruderalis
Výnos
Vysoký