Female Seeds

Ice Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Ice Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, který byl vyvinut křížením Skunk Special s White Widow. Z 500 samičích rostlin byla vybrána jedna rostlina pro svou schopnost prezentovat obě strany rovnoměrně. Tento kmen má úžasné pupeny Skunk Special spolu s produkcí pryskyřice a naprostou silou White Widow.

Vícenásobné zpětné křížení vedlo ke stabilizaci specifických požadovaných znaků a v jednom okamžiku byly přidány a následně stabilizovány i některé genetiky Blueberry. Ice Feminizovaná dobře odolává vysokým teplotám a je primárně zamýšlena jako vnitřní kmen, ale stojí za to poukázat na to, že bude vzkvétat v teplém klimatu i venku.

Rostliny dorůstají výšky 60 – 80 cm. Doba květu bude trvat přibližně 60 dní, přičemž celková doba růstu bude asi 75 dnů. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října. Výnosy jsou velmi vysoké a pupeny mají velmi silnou vůni a chuť motorové nafty.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Skunk Special x White Widow
Výnos
Vysoký