Greenhouse Seed Co.

Arjan’s Haze #2 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Arjan’s Haze #2 Feminizovaná je 80% Sativa kmene, který byl vyšlechtěn pomocí genetiky z Neville’s Haze, Super Silver Haze a odrůdy z Laosu v jihovýchodní Asii. 

Arjan’s Haze #2 Feminizovaná má dlouhé, tenké listy, typické pro tropické Sativy s dlouhou mezimodální délkou. Může se z ní vyvinout velmi vysoká, poddajná rostlina. Lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Při vnitřním pěstování doporučujeme zkrátit vegetativní období, aby bylo možné kontrolovat výšku. Pro maximalizaci výnosu současně s řízením jeho sklonu k vertikálnímu růstu je dobré použít metodu SCRoG nebo LST. Vnitřní doba květu je 9 týdnů. Výnosy mohou být velkolepé.

Venku může narůst do monstrózních rozměrů. Pro své pupeny bude potřebovat nějakou podpůrnou strukturu, jinak je možné, že se větve mohou odlomit. Venkovní sklizeň se předpokládá v prvním říjnovém týdnu. Tento kmen má velmi intenzivní chuť, která je ořechová a dřevitá. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neville’s Haze, Super Silver Haze, Laos
Výnos
Vysoký