Greenhouse Seed Co.

GH Amnesia Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

GH Amnesia byla vyšlechtěna z rostlin Super Silver Haze a Afghan. Jedná se o velmi odolný, 65% sativa kmen s dobrou odolností vůči vlhkosti a rostlinným škůdcům. Rostlina se sativovou strukturou. GH Amnesia má spoustu postranních větví a má vysoké potenciální výnosy.

Venkovní rostliny končí ve výšce 170 – 200 cm a může vyprodukovat až 700 g/rostlinu. Venku jsou sklizně na severní polokouli připraveny koncem září/začátkem října.

Kompaktní, kuželovitá poupata jsou lesklá s trichomy s citrónovou vůní. Chuť sušených květů je směs citronu, olivového oleje, smetany a při inhalaci s Haze/oříškovým tónem. Zapálený joint GH Amnesia vytváří v místnosti jedinečnou vůni.

Amnesia dostala své jméno pro svůj silný účinek, takže nezkušení spotřebitelé často zapomínají, co se chystali říct nebo udělat! Účinky cerebrální sativy v kombinaci se zásahem hlavy a těla indicy se vyvíjejí v konečný relaxační a dlouhotrvající „výlet“. Amnézie je známá vysokými hladinami THC, ačkoli nebylo k dispozici přesné číslo.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9-10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Super Silver Haze x Afghan
Výnos
Vysoký