• Divine CBD Feminizovaná (CBDivine™)

Paradise Seeds

Mendocino Skunk Feminizovaná

635 1 720  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Mendocino Skunk Feminizovaná je kmen Indica / Sativa vyvinutý ve spolupráci s Chong’s Choice. Jedná se o rostlinu s dobrým výnosem, která se snadno pěstuje. Tato odrůda je inspirována setkáním velkých konopných tradic z kalifornského Emerald Triangle a holandské amsterdamské kavárny. U tohoto vzrušujícího hybridního projektu se společnost Paradise Seeds rozhodla spojit podstatu Mendocina s nejlepší nizozemskou genetikou z trezoru Paradise Seeds a výsledky jsou velmi potěšující.

Mendocino Skunk Feminizovaná je kratší a křovinatější než mnoho jiných odrůd, což z ní činí dobrou volbu pro začátečníky, i když zkušení pěstitelé ocení snadný růst a příjemné vlastnosti všestrannosti. Tento kmen lze pěstovat  uvnitř i venku. Rostliny jsou stabilní a dorůstají střední velikosti. Se silnou centrální hlavou budou postranní větve zajišťovat dobrý růst pupenů. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Chuť je ovocná s tóny skunk. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Více informací o této slavné holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.