• Ghost of NYC Feminizovaná
  • ghost-of-nyc-2
  • Ghost of NYC Feminizovaná
  • Ghost of NYC Feminizovaná
  • Ghost of NYC Feminizovaná

Humboldt Seed Org.

Ghost of NYC Feminizovaná

672 1 816  vč. DPH

Ghost of NYC je 70% hybrid indica, který je výsledkem křížení dvou dříve necirkulovaných fenotypů, speciální NYC Diesel a 4-cestný Geist OG.

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Uncirculated NYC Diesel x Geist OG (4-way)
Výnos
Střední, Vysoký

Ghost of NYC je 70% hybrid indica, který je výsledkem křížení dvou dříve necirkulovaných fenotypů, viz. speciální NYC Diesel a 4-cestný Geist OG. The East Coast (NYC) Sour Diesel si dělá nárok na opravdu speciální terpenový profil a ve spojení s Humboldt Seed Org’s Geist OG mohou pěstitelé a spotřebitelé zaručit poněkud zvláštní smyslový zážitek.

Ghost of NYC je vzhledově podobný sativě, i když má převahu genetiky a účinku indica. Růst je energický a delší meziuzlová vzdálenost je zřejmá na počátku jeho životního cyklu. Rostliny během kvetení více než zdvojnásobí výšku, a proto, pokud je výška pěstební místnosti omezená, rostliny by měly být pouze zeleninové. na krátkou dobu. SCRoG je velmi úspěšný. Rostliny mají “hlad”, proto se podle toho vyživujte, ale jako vždy se naučte své rostliny „číst“. Tento kmen miluje kostní moučku pravidelně během kvetení, když je pěstován v půdě.

Kvetení v interiéru trvá přibližně 9 týdnů s výnosy v oblasti 400 – 450 g/m². Venku mohou rostliny dorůst až 450 cm a výnos přes 4000 gr/rostlinu se sklizní připravenou v polovině října v severních zeměpisných šířkách. Produkce pryskyřice je velmi vysoká, takže sekundární a terciární palice tvoří vynikající extrakční materiál. Podlouhlé shluky květů mají jasné, limetkově zelené zbarvení. Tento kmen se dobře daří v mírnějších podnebích a v oblastech s vyšší vlhkostí.

Palivo (benzín/benzín) a citron jsou dominantní vůně a chutě se sladkými a ostrými tóny borovice a citronové trávy. Hladiny THC jsou velmi vysoké, 24 – 26 %+, zatímco CBD je nízké, 0,1 %. Účinek je energizující umírněný, skvělý pro denní použití, i když je dlouhodobý a fyzičtější s vyšší úrovní spotřeby. Kreativní a duševně i fyzicky stimulující.