Humboldt Seed Organization

Green Crack FAST Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Green Crack Auto x Green Crack
Výnos
Vysoký

Green Crack FAST Feminizovaná je Indica dominantní kmen, který se vyznačuje nejen odolností vůči nepříznivým podmínkám všech druhů, vysokými výnosy a bohatou chutí, ale také svou naprostou rychlostí kvetení. Tento kmen byl vyvinut křížením Green Crack Auto s Green Crack.

Green Crack FAST Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Ačkoli se jedná o 60% Indica kmen, listy Green Crack FAST mají vzhled Sativy – dlouhé, tenké listy rostou řídce na rostlinách, což ve skutečnosti umožňuje proniknutí dostatku světla a vzduchu. Vnitřní doba květu trvá 45 – 50 dní. Venku mohou rostliny dosáhnout až 250 cm a jejich sklizeň se předpokládá v polovině září. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké, což potěší nejednoho pěstitele. Tato odrůda má poměrně všudypřítomný zápach, a to jak v době kvetení, tak i při sušení. Během kultivace v interiéru se doporučují uhlíkové filtry. Vůně je intenzivně sladká s nuancemi citrusů a koření. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.