Humboldt Seed Organization

Three Blue Kings Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Blue Dream x Three Kings ((Headband x Sour Diesel) x OG Kush)
Výnos
Vysoký

Three Blue Kings Feminizovaná je velmi zajímavý a neobvyklý hybrid vyvinutý křížením velmi výnosného Blue Dream s kmenem zvaným Three Kings, který je sám trojcestným křížencem ((Headband x Sour Diesel) x OG Kush).

Three Blue Kings Feminizovaná je 70% Indica kmen. Jedná se o další velkou rostlinu z Humboldt Seed Organization. Při vnitřním pěstování doporučujeme vegetativní období pouze na krátkou dobu, aby byla výška rostlin zvládnutelná. Vnitřní doba květu je 63 – 70 dní. Venku upřednostňuje teplé a suché podnebí nebo skleník. Ve venkovním prostředí dorůstají rostliny výšky až 400 cm a produkují monumentální výnosy, které jsou připraveny ke sklizni v polovině října. Rostliny samotné jsou velmi silné a nepotřebují podporu. Pupeny jsou velké a husté, plné krystalů pryskyřice. Vůně je sladká, ovocná a příjemná, přičemž chuť zahrnuje borovici, motorovou naftu, benzín a citron. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.