• Afghani Special Feminizovaná

KC Brains

White KC Feminizovaná

795  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
6 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
White Widow, KC special select, KC 33 & Afghani-like plant
Výnos
Vysoký

White KC Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který byl vyvinut křížením odrůdy KC Brains x KC606 a Real White Lady (White Widow, Afghani a KC33). 

White KC Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Jedná se o kmen, který produkuje velkou sklizeň s minimálním úsilím. Protože oba rodiče tohoto kmene konopí jsou velmi konzistentní, potomci jsou také velmi důslední. Rostliny rostoucí z těchto konopných semen mají velmi zajímavý vzhled, jsou krátké huňaté se širokými tmavozelenými listy, které vytvářejí perfektní kryt pro tenký robustní stonek. První květy se objevují již za 6 týdnů a brzy se změní v kompaktní pupeny pokryté bílými lesklými krystaly. Tato odrůda konopí má krátkou dobu zrání. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Přestože bylo toto semeno určeno pro pěstování v interiéru, White KC vykazuje vynikající výsledky i venku v mírných zónách, ale v náročnějších extrémech je chmurná. Rostliny venku dosahují výšky 250 cm a produkují neuvěřitelné výnosy.

Tento jedinečný konopný hybrid je dobrou volbou pro pěstitele, kteří mají rádi své pupeny bílé, robustní a impozantní. Vznešené linie White Widow, Afghani a KC33 poskytují pupenům velkolepý pryskyřičný kabát. Vůně je lehce květinová.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.