Mandala Seeds

White Magic Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a skleník

Popis produktu

White Magic Feminizovaná pochází z Conga v Africe. Congo je jedním z největší producentů konopí v Africe, mimo zemi se však dostává pouze zřídka. Díky této odrůdě, která se velmi snadno pěstuje, můžete ochutnat tuto speciální rovníkovou Sativu.

White Magic Feminizovaná je velmi univerzální kmen s vysokou odolností proti plísním. Lze ji pěstovat v tropickém až teplém mírném prostředí až do 45 ° severní šířky. Tento kmen je tedy převážně určen ven a do skleníku. Rostliny mají relativně dlouhé internody, což je třeba vzít v úvahu při pěstování v kontejnerech nebo ve skleníku. Pokud je požadována střední velikost, doporučuje se pozdní výsadba a prořezávání. Mandala Seeds doporučují načasování období výsadby, aby bylo vegetativní období pouhý měsíc. Výška rostlin se pohybuje v rozmezí 170 – 210 cm. Jedná se o kmen, který dobře reaguje na LST.

Ořezávání spodních výhonků dále zjednodušuje péči o rostliny a zvyšuje pevnost horních větví. Tento kmen dobře roste v kvalitních zahradnických půdách pro pěstování rostlin, ale přesto vyžaduje další živiny během květu, pokud je pěstován v nádobách. Během celého životního cyklu by mělo být zajištěno dostatečné množství živin. Většina rostlin obvykle vyvíjí husté hlavy s hrotem ve tvaru kužele. A ten krémový povlak pryskyřice vyčaruje úsměv na každé pěstitelské tváři. Jakmile uvidíte, jak se na slunci lesknou kvetoucí pupeny, budete vědět, proč se jí říká „bílá“! Čirá až mírně mléčná pryskyřice je typická až do konce. Během kvetení se ocitnete pohlceni sladkou vůní. Čerstvě sklizené pupeny mohou také vydávat pepřový zápach, který je tak typický pro africké kmeny, ale to má tendenci mizet později během vytvrzování.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Democratic Republic of Congo
Výnos
Neuvedeno