• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Orange Diesel Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Orange Diesel V3.0 (Lady Sativa Genetics) x S.O.D.K (Sour Orange Diesel Kush)
Výnos
Střední

Orange Diesel Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Orange Diesel 3.0 ze společnosti Lady Sativa Genetics a Sour Orange Diesel Kush z vlastní kolekce Mephisto Genetics. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Orange Diesel Auto Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen se velmi snadno pěstuje, tudíž je vhodný i pro začátečníky. Charakteristickým znakem této odrůdy je lahodně silná chuť a vůně. Rostliny dorůstají výšky 60 – 90 dní a jejich životní cyklus je 70 – 80 dní. Zpočátku má kmen pomalý start připomínající krátkou Indiku a po zahájení kvetení ztrojnásobí velikost a je přizpůsobitelný metodě SCROG. Jeho citrusové tóny jsou postupně přebíjeny kvalitou nafty během květu. Určitě bude nutná kontrola zápachu pomocí filtrů. Výnosy tohoto kmene jsou dobré. Po vytvrzení mají pupeny výraznou chuť nafty s citrusovými tóny a s trochou zemitosti při výdechu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.