• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

White Crack Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Crack x Walter White
Výnos
Střední, Vysoký

White Crack Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Sour Crack s Walter White. Jedná se o 75% Indica kmen.

White Crack Auto Feminizovaná podává lepší výkon v interiéru a ve skleníku, pokud není pěstován v teplém klimatickém regionu. Jedná se o středně velkou rostlinu s velmi dobrým výnosovým potenciálem. Rostliny vykazují velkou hybridní energii a pokud se nechají přirozeně růst, vytváří několik velmi hustých hlav. Ať se použije jakákoli pěstící metoda, doporučuje se vystříhat vnitřní větve a ponechat větší větve, ať může volně pronikat světlo i vzduch. Existují 3 hlavní fenotypy: menší, který končí rychleji, středně velký, který je nejběžnější. Poslední je Sativa dominantní, který roste vysoko, ale má delší životní cyklus. Průměrný životní cyklus tohoto kmene je asi 65 – 75 dní od vyklíčení, přičemž průměrná výška je v rozmezí 60 – 90 cm. Bude nezbytné použít nějaký způsob filtrování vzduchu, protože u tohoto kmene je vůně silná. Pupeny jsou husté a velmi pryskyřičné. Vůně a chuť jsou krémové, pepřové, sladké a exotické.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.