Nirvana

Amnesia Haze Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování

Popis produktu

Amnesia Haze Auto Feminizovaná pochází z odrůdy, která v roce 2012 získala první cenu na Sativa Cupu. Pro vytvoření této samonakvétací verze byla původní Amnesia Haze zkřížená se samčí šlechtitelskou rostlinou Ruderalis. Amnesia Haze Auto je stejně jako původní kmen mozkovou horskou dráhou plnou citrusových terpenů. Sklizeň trvá v průměru 11 – 12 týdnů. Pěstitelé mohou u Amnesia Haze Auto očekávat dobré výnosy v indoor podmínkách. Pro maximalizaci výnosů je vhodnější nastavení Sea of Green.

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je hybridní kmen s převahou Sativy v poměru 80/20, který vznikl křížením jihoasijské Indicy s kambodžskou land-race. Výsledná rostlina je kmen s hybridní silou poskytující výjimečné výsledky. Je vhodná pro pěstování v interiéru i exteriéru ve středomořském typu klimatu, protože k plnému dozrání bude potřebovat delší dobu.

Očekávejte, že rostliny jsou středně vysoké s množstvím dlouhých postranních větví. Tyto rostliny porostou intenzivně během vegetativní fáze a během kvetení si vystačí s podporou.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Cambodian Land-race Sativa x South Asian Indica) x Ruderalis
Výnos
Neuvedeno