• El Dorado OG Feminizovaná
  • El Dorado OG Feminizovaná
  • El Dorado OG Feminizovaná
  • El Dorado OG Feminizovaná

Paradise Seeds

El Dorado OG Feminizovaná

710 1 820  vč. DPH

Produktivní odrůda konopí s vůní borovice a dřeva. Je vhodná pro indoor a outdoor pěstování. Fialové palice a zářivé trichomy z rostliny dělají velmi zajímavou krásku.

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
OG Kush x Thin MInts GSC
Výnos
Neuvedeno

El Dorado OG Feminizovaná konopná semena Paradise Seeds. Odrůda s převahou genotypu Indica. Rostlina má velké množství pryskyřice, jemnou strukturu terpenů. Lze využít pro terapeutické účely. Odbourává špatnou náladu, uvolňuje tělo, relaxuje a tlumí bolest. Fanoušci genotypu Indica ocení Paradise Seeds ‘El Dorado OG, je to kříženec mezi OG Kush a Thin Mint GSC. Jedná se o rostlinu vhodnou pro denní i noční použití. Vytváří pocit radosti a štěstí. Ideální pro pěstování v interiéru. Rostlina je hustá, podsaditá, má sloupkovitý hlavní stonek. Pryskyřice se objevuje velmi brzy. Palice jsou v těsném shluku a barví se do fialova. Venku se odrůdě bude dařit na slunném místě, palice budou pryskyřičné a plné oranžových pestíků. Správný poměr listů napomáhá správnému proudění vzduchu, a tím rostlinu chrání před plísní. Vůně je pronikavá, s tóny dřeva, borovice, citrónů a dieslu. Palice vypadají jako trichomové bomby.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.