• Amnesika 2.0 Feminizovaná
  • Amnesika 2.0 Feminised Seeds
  • Amnesika 2.0 Feminised Seeds

Philosopher Seeds

Amnesika 2.0 Feminizovaná

635 920  vč. DPH

3355
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Super Silver x G13 Haze x Skunk
Výnos
Střední

Amnesika 2.0 Feminizovaná je z větší části Sativa kmen. Tato odrůda byla vytvořena z výběru Amnesia Haze s genetickou částí skutečně stabilního Skunku, který ji pomáhá stabilizovat a poskytuje sladší chuť.

Amnesika 2.0 Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. V prvním případě dáme rostlinám tři týdny vegetativního růstu, zatímco ve druhém můžete počkat až 5 týdnů. Vnitřní doba květu je 55 – 65 dní. Venku mohou rostliny dosáhnout výšky až 200 cm a jejich sklizeň se předpokládá v první polovině října. Pokud se rozhodnete pěstovat uvnitř nebo venku, budete si užívat opravdovou šampionskou rostlinu v každém smyslu: snadná kultivace, produkce a hustota pupenů, produkce pryskyřice a chuť. Chuť, kterou tato odrůda nabízí, je zcela odlišná od ostatních odrůd s genetikou Haze. Tradiční příchuť lískových ořechů a ořechů, která již dominovala v první Amnesice, byla doplněna notami Skunk, které se s tím dokonale kombinují. 

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.