Phoenix Seeds

Blueberry Feminizovaná

540 11 470  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Original Blueberry
Výnos
Vysoký

Blueberry Feminizovaná je Indica dominantní kmen, který byl poprvé vytvořen v 70. letech.  Není to jen potěšení, ale také vítěz ceny; v roce 2000 se konal High Times Cannabis Cup za nejlepší kmen Indica. Tato konkrétní semena jsou feminizovaná, což znamená, že z nich nevyrostou samčí rostliny. Feminizované kmeny stále rostou v popularitě díky své kvalitě, snadno rostoucí povaze a jejich konzistenci. Původně je zdokonalila společnost Dutch Passion a nyní je preferuje většina pěstitelů.

Blueberry Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny dorůstají výšky 100 – 120 cm a jsou připravené ke sklizni za 8 – 10 týdnů. Tento kmen je známý svými enormními výnosy, skvělou vůní a především úžasnou ovocnou chutí. Vizuálně je tato rostlina opravdu působivá svým fialovým, červeným a modrým odstínem, který se s dozráváním mění a po vytvrzení získává levandulovou barvu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.