Royal Queen Seeds

Amnesia Haze Auto Feminizovaná

220 1 630  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Amnesia Haze x Ruderalis
Výnos
Střední

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je samonakvétací verze jedné z nejpopulárnějších odrůd Sativy v okolí. Původní Amnesia Haze byla v 90. letech v Nizozemsku vyšlechtěna společností Hy-Pro Seeds. Je také známá pod jmény Champagne Haze, Ultra Haze a The Bomb, což vše vyjadřuje něco z pověsti tohoto skvělého kmene.

Křížení Amnesia Haze s Ruderalis drasticky snížilo dobu květu, která může být u originálu kdekoli mezi 12 a 20 týdny, v závislosti na fenotypu. Nyní mohou pěstitelé zažít stejnou kořeněnou / sladkou příchuť Haze v celkové době růstu pouhých 11 – 12 týdnů, což je neuvěřitelné zlepšení, díky kterému je tato odrůda životaschopná téměř pro každého, zejména v interiérech.

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je i přes 50% genetiku Sativy stále docela kompaktní rostlina. V interiéru dorůstají rostliny výšky 50 – 100 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 100 – 120 cm. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. I když mají rostliny mají rády přísun živin, je třeba dbát na to, aby nedošlo k překrmování. Pupeny mají sladkou, kořeněnou vůni spojenou s kmeny Haze s trochou pižma na pozadí. Příchutě jsou velmi podobné a známé příznivcům Haze.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.