Royal Queen Seeds

Blue Cheese Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Blue Cheese Feminizovaná je kmen Indica / Sativa vyvinutý křížením Blueberry s Original Cheese. Výsledek křížení byl poté přenesen zpět ke kmenu Cheese, který jej jednak stabilizoval a jednak zdokonalil jeho chuť.

Blue Cheese Feminizovaná je odrůda vhodná pro vnitřní i venkovní pěstování. V interiéru dorůstají rostliny výšky 100 – 160 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 140 – 200 cm. Jedná se o přizpůsobivý kmen, který lze pěstovat v půdě, vodě a řadě substrátů a bude velmi dobře fungovat v SoG. Vnitřní doba květu trvá pouhých 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá na konci září. Jeho nadprůměrný poměr listů a květů znamená, že je o něco více práce s ořezáváním, ale konečný výsledek je více než hodný extra úsilí. Pupeny jsou velmi husté a pryskyřičné. Výnosy jsou vysoké. Vůně a chuť dokonale kombinují charakter svých dvou rodičů. Sladká borůvka se setkává s pižmovým, vyzrálým čedarem v chuťovém pohárku lechtajícím extravagancí organoleptického přetížení.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Original Cheese x Oregon Blueberry
Výnos
Vysoký