Royal Queen Seeds

Power Flower Feminizovaná

300 1 385  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
South African Sativas x Indica
Výnos
Vysoký

Pokud chcete poznat historii feminizovaná odrůdy Power Flower, tak si musíte něco zjistit o Power Plant. V 90. letech minulého století se několik nizozemských pěstitelů vydalo do Jižní Afriky, kde objevili pár velice vysokých a původních sativ. Rozhodli se vzít si domů pár semínek a poté se pustili do šlechtění silnějších a výnosnějších odrůd, díky čemuž vznikla odrůda Power Plant. Tato odrůda se v 90. letech stala klasikou a to obzvláště v Amsterdamu. V Royal Queen Seeds věděli, že s touto odrůdou můžou dokázat ještě více. Po důkladném šlechtění a testování v RQS vyšlechtili krásnou a silnou sativu, známou jako Power Flower.

Power Plant byla původně komerční rostlina s obrovskými výnosy a  Power Flower pokračuje v podobném duchu. Pěstitelé mohou očekávat výnosy venku od 500-550 g/rostlinu a uvnitř pod 600 W osvětlením přibližně 500-550 g/m².

Navíc, tato rostlina je připravena ke sklizni po pouhých 9-10 týdnech kvetení, což je vcelku krátká doba pro sativu. Nevyžaduje žádnou speciální péči a pěstuje se velmi snadno. Je tedy vhodná pro komerční pěstitele i pro sativové začátečníky. S dostatkem světla se začnou objevovat nadýchané zelené palice. Power Flower je vhodná pro metody SOG i ScrOG.

Power Flower nabízí sladké a citrusové tóny s náznakem čerstvé borovice. A není to pouze chuť, která je okouzlující. Uživatelé budou osvěženi jemným, ale aktivním a energetickým highem. Power Flower vás rozhodně nadchne kombinací vynikající chuti, rychlé doby kvetení a krásnými palicemi.