• Shining Silver Haze Feminised Seeds
  • Shining Silver Haze Feminised Seeds
  • Shining Silver Haze Feminised Seeds
  • Shining Silver Haze Feminised Seeds
  • Shining Silver Haze Feminised Seeds

Royal Queen Seeds

Shining Silver Haze Feminizovaná

325 1 610  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Haze x (Skunk x Northern Lights)
Výnos
Vysoký

Shining silver Haze je odrůda, jejíž historie sahá do doby dvou bratrů, kteří v sedmdesátých letech začali šlechtit sativy z celého světa. Odrůda Haze byla původně byla výsledkem selektivního šlechtění tisíců semínek z Kolumbie, Mexika, Thajska a Jižní Indie. Nakonec se Haze genetika dostala do Holandska, kde byla nadále hybridizována a vytvořila tak vrchol moderních sativových odrůd.

Když dorazila do Holandska společně s klasickými Skunk odrůdami, dala se skupinka šlechtitelů do práce a chtěla najít super hybrida, který by zachytil sladkou chuť a účinky Haze a krátkou dobu kvetení indiky. Kombinací genetik odrůd Haze, Skunk a Northern Lights, se povedlo vytvořit jednu z prvních klasických Haze odrůd, Super Silver Haze.

Od té doby se tyto rané genetiky rozšířili a byly dále hybridizovány. Royal Queen Seeds jsou hrdí na to, že mohou nabídnout svou vlastní verzi pro všechny znalce konopí, Shining Silver Haze. Uvnitř dosáhne výšky kolem jednoho metru – je tedy velice drobné na odrůdu Haze.  V ideálních venkovních podmínkách dokáže vyrůst do výšky dvou metrů. Tato rostlina potřebuje hodně světla aby mohla dosáhnout svého plného potenciálu.

Shining Silver Haze je feminizovaná odrůda a výnosy dosahují venku kolem 600-650 g/rostlinu. Při pěstování uvnitř pod 600W světlem mohou výnosy dosánout 650 g/m². Doba kvetení se pohybuje v rozmezí 9-11 týdnů, což není tak špatné pro odrůdy Haze. Na světě je jen málo Haze odrůd, které dokážou zachytit jejich charakteristickou chuť a vykvést pod 10 týdnů, ale Shining Silver Haze není jen nějaký další Haze.