Royal Queen Seeds

Shining Silver Haze Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Shining Silver Haze Feminizovaná je odrůda, jejíž historie sahá do doby dvou bratrů, kteří v sedmdesátých letech začali šlechtit Sativy z celého světa. Odrůda Haze byla původně výsledkem selektivního šlechtění tisíců semínek z Kolumbie, Mexika, Thajska a Jižní Indie. Nakonec se Haze genetika dostala do Holandska, kde byla nadále hybridizována a vytvořila tak vrchol moderních sativových odrůd.

Kombinací genetik odrůd Haze, Skunk a Northern Lights, se povedlo vytvořit jednu z prvních klasických Haze odrůd, Super Silver Haze.

Od té doby se tyto rané genetiky rozšířily a byly dále hybridizovány. Royal Queen Seeds jsou hrdí na to, že mohou nabídnout svou vlastní verzi pro všechny znalce konopí, Shining Silver Haze. Uvnitř dosáhne výšky kolem jednoho metru – je tedy velice drobné na odrůdu Haze.  V ideálních venkovních podmínkách dokáže vyrůst do výšky dvou metrů. Tato rostlina potřebuje hodně světla aby mohla dosáhnout svého plného potenciálu.

Shining Silver Haze je feminizovaná odrůda a výnosy venku jsou velmi dobré. Při pěstování uvnitř pod 600W světlem mohou výnosy být taktéž velkorysé. Doba kvetení se pohybuje v rozmezí 9-11 týdnů, což není tak špatné pro odrůdy Haze. Na světě je jen málo Haze odrůd, které dokážou zachytit jejich charakteristickou chuť a vykvést pod 10 týdnů, ale Shining Silver Haze není jen nějaký další Haze.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Haze x (Skunk x Northern Lights)
Výnos
Vysoký