• Sweet Zkittlez Feminised

Royal Queen Seeds

Sweet Zkittlez Feminizovaná

350 2 040  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Grape Ape x Grapefruit
Výnos
Vysoký

Sweet Zkittlez Feminizovaná je sladce chutnající 80% Indica kmen. Tento kmen byl vyšlechtěn křížením Grape Ape s Grapefruit. S relativně rychlou dobou kvetení a velmi dobrými výnosy si tato rostlina jistě získá mnoho fanoušků.

Sweet Zkittlez Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. Rostliny pěstované v interiéru dorostou do výšky 80 – 140 cm. Se silnou centrální hlavou a menšími bočními větvemi je tato odrůda vhodná pro nastavení SoG, což povede k maximalizaci výnosů. Kvetení trvá mezi 7 – 9 týdny, i když se doporučuje nechat kvetení trvat celých 9 týdnů, aby se dosáhlo plného rozvoje terpenů. Pěstitelé indoor by měli být upozorněni, že tento kmen začíná uvolňovat svůj silný zápach relativně brzy ve vegetativním stádiu, a proto je nezbytné, aby byly použity účinné vzduchové filtry. Venku rostliny dosahují velikosti 160 – 200 cm a jejich sklizeň proběhne koncem září. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Vůně a chuť jsou velmi sladké a ovocné, neliší se od podobně znějících sladkostí (bonbónů), přičemž převládajícími plody jsou hroznové víno a bobule.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.