Seedsman

The White OG Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

The White OG Feminizovaná konopná semena Seedsman. Jedná se o super rostlinu, která vznikla křížením skvělých druhů OG. Nakřížení klonu OG Raskala, který je velmi vzácný a klonu Rolex OG, který je vítězem Cannabis Cupu vedlo k vytvoření druhu OG White. OG White je rostlina velmi bohatá na tvorbu pryskyřice. Je z 80% Indica. Má skvělé výnosy. Dorůstá se výšky 250-300cm, když se pěstuje venku a je umístěná na slunné straně. Doba kvetení v interiéru je 60-65 dní s výnosem 500 g/m2. Venku rostlina vynese až 700g na rostlinu. Sklízí sena konci září nebo na začátku října. Palice jsou velmi tvrdé a plné pryskyřice.

Vůně a chuť je velmi intenzivní. Má tóny pepře, citrónů, OG Kush a Diesel. THC je vysoké, CBD nízké. Účinek je intenzivní, ovlivňuje tělo i mysl. Má analgetické účinky, které mohou být z lékařského hlediska užitečné.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět. Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
The White Corte Croma x Rolex OG
Výnos
Vysoký