• Karel's Herer Haze Feminizovaná
  • sssc-khh-fem-g_2_
  • Karel's Herer Haze Feminizovaná
  • Karel's Herer Haze Feminizovaná

Super Sativa Seed Club

Karel’s Herer Haze Feminizovaná

985 2 370  vč. DPH

Karel’s Herer Haze kombinuje dva výjimečné kmeny konopí, a to Jack Herer a vlastní Karel’s Haze od SSSC. Vysoký obsah THC.

3
8
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 8
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10-11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Jack Herer x Karel's Haze
Výnos
Vysoký

Karel’s Herer Haze kombinuje dva výjimečné kmeny konopí, a to Jack Herer a vlastní Karel’s Haze od SSSC. Výsledný kmen je silný a silný hybrid s dominancí sativy s delší než průměrnou dobou kvetení, ale jehož kvality více než ospravedlní další čekání.

Klasická sativa matka Jack Herer má nejintenzivnější terpenový profil citrusů sativa spolu s otevřenou strukturou sativa pupenů a vzorem růstu sativa s hustým povlakem trichomů. Bohužel má také 13-14týdenní dobu květu, kterou jsme museli při následné hybridizaci zkrátit. Křížený s naším nejprodávanějším Karel’s Haze zkracuje dobu květu na 10-11 týdnů. Pro domácího pěstitele mnohem realističtější!

Rostliny mají 75% obsah sativy. Rostliny Karel’s Herer Haze jsou střední/vysoké výšky, s velkými palicemi. Terpenový profil může být intenzivně citrusový, s palivovými tóny. Je to velmi aromatická směs plynaté a citrusové ovocnosti Haze-y, která vytváří hladký kouř/kouř s několika lahodnými vrstvami chuti. Díky silnému psychoaktivnímu účinku se budete okamžitě cítit uvolněně. Vliv Haze zvyšuje kreativitu.

Očekávejte vysoké výnosy s velmi vysokým obsahem THC.